Kampane

/Reklama/

Kto chce predávať, musí ho byť vidno. 
Ak chcete, aby si ľudia vašu značku všimli, 
potrebujete vytvoriť reklamnú kampaň. 
Uvádzate na trh novú značku? Vytvoríme vám kampaň zameranú na brand awareness (rozpoznateľnosť značky). Rozhodli ste sa pre rebranding? Pripravíme vám stratégiu i kampaň. Či už B2B alebo B2C, vymyslíme kampaň, na ktorú sa len tak ľahko nezabudne.

Čo je reklamná kampaň?

Reklamná kampaň je sériou reklamných posolstiev, spojených jednou ústrednou ideou, ktorých úlohou je dosiahnuť určitý cieľ. Ak je reklamná kampaň urobená správne, jej výsledkom je napríklad zvýšenie predaja, úspešné uvedenie nového produktu na trh či získanie nových zákazníkov.

Ako na to?

V skratke sa dá príprava reklamnej kampane zhrnúť do niekoľkých bodov. V skutočnosti však ide o komplexný proces zahŕňajúci množstvo menších i väčších úloh, spadajúcich pod týchto 7 častí:1. Zadefinujte si ciele reklamnej kampane

2. Vyberte si produkt, službu či značku, ktorú chcete propagovať

3. Identifikujte svoju cieľovú skupinu prijímateľov

4. Naplánujte si časový harmonogram kampane a jej správny timing

5. Určite si rozpočet

6. Vyberte si správne komunikačné kanály

7. Vytvorte reklamné posolstvá a vizuályZdá sa vám to ako trochu veľa práce? Barney vám pomôže so všetkými bodmi prípravy reklamnej kampane a s čímkoľvek, čo bude potrebné, aby sme váš produkt či službu spropagovali tak, ako si to zaslúži.
Barney má v tíme výborných stratégov s koncepčným myslením, ktorí sa postarajú o to, aby boli splnené všetky predošlé body na 100 %.Just do it.

Úspešná reklamná kampaň potrebuje chytľavý slogan, ktorý okamžite zaujme pozornosť a ktorý si potenciálni zákazníci ľahko zapamätajú. Je potrebné vytvoriť niečo, čo vzbudzuje v ľuďoch tie správne emócie, niečo, čo rozosmeje, dojme, inšpiruje či povzbudí. Naši copywriteri sa už nevedia dočkať, kedy sa budú môcť vrhnúť na tvorbu úderného sloganu aj pre váš brand.


Láska na prvý pohľad

Aby sa vaša reklamná kampaň zapáčila na prvý pohľad a aby bola oku-lahodiaca, potrebuje kvalitný vizuál. Obrazy, ktoré vidíme, vo veľkej miere ovplyvňujú naše myslenie a niektoré sa nám navždy vrývajú do pamäti. Chcete, aby aj na vašu značku ľudia len tak ľahko nezabudli? Budete potrebovať reklamnú kampaň s výstižnými a lákavými obrazmi, ktoré vyvolávajú emócie a rozprávajú príbehy. V našom tíme sú skúsení grafickí dizajnéri a ilustrátori, ktorí dokážu vytvoriť silné obrazy, ktoré často ani slová nepotrebujú.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479