Ideové koncepty

/Reklama/

Máte pocit, že by sa vášmu brandu zišiel refresh? Potrebovali by ste oživiť komunikáciu?

Niekedy stačí len malé poštuchnutie tým správnym smerom, len náčrt, skica a potom to už ide. Ak máte pocit, že stagnujete alebo potrebujete osvieženie, ozvite sa nám. Spoločne urobíme analýzu vášho brandu, navrhneme zmeny a vylepšenia, ktoré by vám mohli pomôcť. Poskytneme náčrt reklamnej kampane či ideový koncept, čokoľvek, čo budete potrebovať.

Skvelý nápad je na nezaplatenie

Vo svete marketingu to bez nápadu jednoducho nejde. Ak sa chcete dobre prezentovať, potrebujete nejakú myšlienku, ideu. Ideálne zaujímavú, originálnu, inovatívnu. Pravdou je, že nie každý z nás bol obdarený schopnosťou tvoriť nápady, ktoré by spĺňali tieto kritériá. A to je úplne v poriadku, nie každý z nás má danosť stať sa raketovým inžinierom či biochemikom. Preto, ak chceme kvalitný výstup, najímame si na to odborníka. Ak potrebujete dobrú ideu, ktorá vám môže priniesť nemalý zisk, oslovte našich ostrieľaných kreatívcov, ktorí vám s radosťou a nadšene prinesú hneď niekoľko skvelých nápadov.Na začiatku bola idea, ale čo ďalej?

Áno, dobrý nápad je základom dobrej marketingovej komunikácie, pri ňom to ale všetko len začína. Ideový koncept je len štartovacou čiarou, od ktorej je dobré sa odraziť. Pre kreatívne štúdio Barney pracujú profesionáli z viacerých oblastí marketingu, ktorí sa postarajú o to, aby táto počiatočná idea nebola len pekná, ale aj funkčná, efektívna, reprezentatívna a aby vám priniesla želané výsledky. Ak budete mať záujem, tento ideový koncept potom môžeme spoločne dotiahnuť do úspešného konca a zrealizovať výnimočnú reklamnú kampaň, oživiť vašu online komunikáciu či urobiť rebrand vašej značky.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479