Web design

/Dizajn/

Čo uvidí potenciálny zákazník, keď klikne na vašu webstránku? Je mu hneď jasné, o čo ide? Aký produkt či službu mu ponúkate?

Profesionálne zvládnutý web dizajn odpovie na všetky tieto otázky s ľahkosťou a noblesou. Postaráme sa o váš web ako po grafickej, tak i po obsahovej stránke, optimalizujeme ho tak, aby bol pútavý, prehľadný a zrozumiteľný. Čerešničkou na torte bude preň atraktívny vzhľad, o ktorý sa postarajú naši šikovní dizajnéri.

Nakoľko je vaša značka dôveryhodná?

Výskumy ukazujú, že až 75 % používateľov internetu si vytvára prvý dojem o spoľahlivosti a dôveryhodnosti značky na základe dizajnu jej webstránky. Existuje množstvo faktorov ovplyvňujúcich úspech webového riešenia, od atraktívneho vzhľadu, cez jednoduchú orientáciu na stránke, prehľadnosť, intuitívne ovládanie až po kvalitu textov. Všetky tieto elementy by mali byť dokonalo vyladené, aby sa zákazník na vašom webe cítil ako doma a aby ste v ňom vzbudili pocit dôveryhodnosti a dokázali mu svoju serióznosť a profesionalitu..UX & UI & SEO

Ak sa chystáte spustiť svoju novú webstránku alebo redizajnovať tú starú, zaručene ste museli naraziť na skratky ako UX, UI či SEO. Je dôležité, aby sa o váš web postaral niekto, kto dobre rozumie, čo znamenajú.

UX, teda používateľská skúsenosť (User Experience) vyjadruje pocit, ktorý návštevník zažíva pri používaní vášho webu, či je preňho všetko prehľadné, či sa vie na stránke ľahko orientovať, prípadne objednávať produkty na vašom e-shope.

Aby bolo používateľské rozhranie (User Interface) vášho webu čo najatraktívnejšie, starajú sa oň špičkoví UI dizajnéri. Tí zabezpečia, aby bola vhodne zvolená farebná škála, typografia, ikonky a aby boli vhodne rozložené konkrétne prvky na webstránke či e-shope.

Vzhľad však pre dobrý web nie je všetko, svoje o tom vedia všetci SEO optimalizátori. SEO (Search Engine Optimalization) predstavuje súbor techník, slúžiacich na zlepšenie pozície webstránky vo vyhľadávačoch. Aby sa váš web zobrazoval v organickom, teda neplatenom vyhľadávaní, je dôležité naplniť jeho obsah vhodnými, relevantnými výrazmi a kľúčovými slovami.


Barney má rád weby

Náš tím má dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok, ktoré nie sú len pekné, ale aj funkčné a efektívne. Pracujú u nás usilovní UX aj UI dizajnéri, SEO optimalizátori, grafickí dizajnéri, stratégoviacopywriteri, ktorí sa s radosťou postarajú o to, aby váš web vyzeral i fungoval na profesionálnej úrovni. Po všetkých náležitých a dôkladných analýzach vám pripravíme web dizajn pre vizitkové weby, landing page weby či e-shopy, čokoľvek budete potrebovať. Ak nemáte vlastného web developera, nevadí, postaráme sa aj o to a naprogramujeme vám web my.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479