Obalový

/Dizajn/

Že knihu nemáme súdiť podľa obalu, môže povedať spisovateľ, ale určite nie správny marketér.

Ruku na srdce, koľkokrát ste si už kúpili niečo, čo malo krajší obal, ale v skutočnosti možno i horšiu kvalitu? Nie je to žiadna hanba, pravda je taká, že obal skutočne predáva. Tak prečo by ste chceli, aby bol váš produkt zabalený do niečoho obyčajného? Barney miluje produktový obalový dizajn a navrhne vám len taký obal, ktorý bude predávať.

Ide o to, ako to zaobalíte

Obaly, balenia, tašky, krabičky, tuby, fľaše, plechovky… to všetko robí svet usporiadaným. Veci, do ktorých dávame veci, sú jednoznačne dôležité. Hádam nie je potrebné vysvetľovať, že obal predáva a na tom, ako bude váš produkt zaobalený, si treba dať obzvlášť záležať. Obal nie je len praktickou záležitosťou, ktorá drží svoj obsah pokope, je to aj priestor na vyjadrenie duše produktu. Tak, ako každý dobrý dizajn, aj ten obalový by mal rozprávať príbeh. To dokážu naši grafickí dizajnéri dosiahnuť použitím správnych farieb, materiálov, typografie, symbolov či obrazov.

Barney vás zbalí

Chystáte sa uviesť na trh nový produkt alebo redizajnovať už existujúci? Ozvite sa nám, radi vám ho zabalíme do atraktívneho obalu, ktorý na prvý pohľad upúta a vystihne jeho podstatu. Máme radi výzvy, tešíme sa, keď môžeme pracovať na zaujímavých i netradičných projektoch. Myslíme koncepčne a preto vám vieme navrhnúť i dizajn celej produktovej línie. Odovzdaním finálneho obalového dizajnu to však vôbec nemusí končiť, postaráme sa aj o následnú komunikáciu a propagáciu produktu. Máme skvelý vzťah s tlačiarňami, takže ak chcete ušetriť čas i finančné náklady, zabezpečíme vám aj tlač a dodanie obalov.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479