Motion

/Dizajn/

Svet je neustále v pohybe, všetko sa mení neuveriteľnou rýchlosťou. Bez pohybu niet progresu a bez videa nie je reklama.

V dnešnej rýchlej dobe plnej podnetov nie je vždy ľahké zaujať, ale našťastie existuje video reklama. Animovaná či hraná? Nie je problém, Barney pre vašu značku vytvorí reklamný spot akejkoľvek dĺžky či formátu. Nebojíme sa ničoho a tešíme sa zo všetkého, čo nás i vás pohne vpred.

Čo sa nehýbe, to stagnuje

Predpokladáme, že nechcete, aby vaša značka stagnovala, ale chcete napredovať, chcete byť úspešní, chcete byť videní. V tom prípade vám statické vizuály nebudú úplne postačovať. Mottom súčasného sveta je pohyb. Rozhýbte svoje obrázky a rozhýbete svoj biznis. Motion design dokáže váš produkt či službu vyzdvihnúť na úplne nový level a zabezpečiť mu lepšiu viditeľnosť. Vďaka rozhýbaným obrazom a textom dokážete odkomunikovať viac informácií za krátky čas, zaujmete pozornosť svojich potenciálnych klientov a váš produkt im zostane dlhšie v hlave.

Rozhýbte sa s Barneym

Barneyho pohyb baví. Máme skúsenosti s tvorbou motion designu pre menších i svetových klientov, akými sú Lipton, Billa či Heineken. Dávame do pohybu obrázky na sociálnych sieťach, webstránkach či e-shopoch, tvoríme video obsah pre Youtube kanály. Baví nás napríklad tvorba explainer videí, HTML5 bannerov, gif formátov či Mp4 videí. V animáciách kombinujeme hrané elementy s ilustrovanými, vytvoríme vám ale aj čisto hrané alebo čisto animované video. Pripravíme čokoľvek – od jednoduchého motion designu až po sofistikované videá s veľkou produkciou. Zabezpečíme všetko od kompletného scenáru, cez storyboard, komparz, hercov, lokácie, video produkciu, voice over, réžiu, až po postprodukciu.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479