Ilustrácie

/Dizajn/

Myslíte si, že ilustrácie patria len do detských kníh? Omyl.

Ilustrácie už dnes využívajú svetoznáme značky vo svojej marketingovej komunikácii a stávajú sa čím ďalej, tým populárnejšími. Ilustrácie sú moderné i tradičné zároveň, a preto sú skvelým nadčasovým komunikačným prostriedkom. Barneyho ilustrátori a grafici sa vám postarajú o výnimočné a originálne ilustrácie, ktoré vám budú všetci závidieť.

Magická sila ilustrácií

Ilustrácie nie sú len pre deti. Ilustrácie sú vizuálnym zobrazením písaného textu. Pomáhajú rozprávať príbehy či vysvetľovať idey. Spestrujú komunikáciu a dodávajú jej umelecký nádych. Vytvárajú unikátne emócie, väzby a dokážu komunikovať posolstvá aj bez slov. Ilustrované vizuály preto perfektne sedia značkám, ktoré chcú dodať svojmu imidžu ľudskosť, kreativitu, imagináciu, ale aj rozprávkovosť či magické prvky. Ilustrácie nájdeme všade, kam sa len pozrieme. Nie len v knihách a časopisoch, ale aj na plagátoch, na webstránkach, v mobilných aplikáciách, na sociálnych sieťach, na obaloch produktov a všade tam, kde je potrebné upútať a vytvoriť unikátne puto so zákazníkom.

Barney vás vykreslí v tom najlepšom svetle

Naše kreatívne štúdio je ako stvorené na tvorbu očarujúcich obrazov, ktoré vašej značke dodajú štýl a vybudujú silné puto so zákazníkmi. Naším esom v rukáve sú traja skúsení ilustrátori, ktorí si už brúsia ceruzky na to, aby urobili váš brand výnimočným a neobyčajným. Máme skúsenosti s ilustráciou promo videí pre veľké obchodné siete, ale aj s ručne kreslenými brandingami a logami. Ilustrujeme knižku, brožúru či leták, obal vášho produktu, pripravíme celú ilustrovanú vizuálnu komunikáciu na sociálnych sieťach. Štýl, formu i farby prispôsobíme osobnosti vašej značky a pripravíme vám výstupy, s ktorými budete môcť pracovať v akýchkoľvek formátoch.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479