Grafický

/Dizajn/

Kvalitný grafický dizajn vám môže priniesť oveľa lepšie výsledky, ako by ste si na prvý pohľad mysleli.

V dnešnej vizuálnej dobe je obzvlášť dôležité zaujať kvalitne spracovaným vizuálom. Váš produkt môže byť akokoľvek dobrý a výnimočný, pokiaľ spotrebiteľa nezaujmete grafikou, prehliadne ho. Barney vám pripraví prvotriedne grafické práce na váš web, sociálne siete či printové reklamy.

Grafika je alfou i omegou

Grafický dizajn je proces tvorby vizuálnej komunikácie, využívajúci typografiu, fotografiu, ikonografiu či ilustráciu. Grafickí dizajnéri tvoria a kombinujú symboly, obrazy a text, aby tak vznikli vizuálne reprezentácie ideí a posolstiev. Kde sa grafický dizajn využíva? Všade. Pri tvorbe korporátnej identity (napríklad logotypy či branding), redakčného dizajnu (noviny, časopisy, knihy), reklamy, webstránok, komunikačného dizajnu či produktového dizajnu. Grafický dizajn zastrešuje všetku vizuálnu komunikáciu a je všade okolo nás, či si to už uvedomujeme, alebo nie.Dobré vizuály rozprávajú aj bez slov

Grafický dizajn pomáha predávať produkty, služby či idey. Ukazuje a vyvoláva v našich mysliach obrazy, ktoré si potom spájame do príbehov. Tie v nás evokujú spomienky, apelujú na emócie, vďaka čomu sa cítime so značkou či produktom viac prepojení, stotožnení. Grafickí dizajnéri sú profesionálnymi kreatívcami, ktorí takéto vizuály vytvárajú. Naši Barney grafici vedia, že reklamné vizuály musia byť strategicky uchopené a musia vyzdvihovať benefity daného produktu či služby, zatiaľ čo pri ostatných druhoch dizajnu (typografia, ikony, logá, piktogramy, produktový dizajn, ilustrácie a podobne) môžu popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite a vytvárať malé umelecké diela.

Nechajte to na Barneyho

Barney má skúsenosti s tvorbou grafického dizajnu pre široké spektrum klientov, od stavebných firiem, cez svetové startupy až po veľké obchodné siete. Milujeme krásne, efektívne, originálne a silné obrazy nesúce veľké posolstvá, ale aj vtipné, odľahčené vizuály, ktorými radi zabávame seba i ostatných. Každý z našich grafických výstupov prešiel dôkladnou analýzou, brainstormingom a feedbackmi, aby sme vo finále našim klientom priniesli len tie najlepšie výsledky. Naši šikovní a nadšení dizajnéri vám pripravia čokoľvek od web banneru, cez tlačené materiály až po dizajn stánku na veľtrhu. Stačí ich osloviť.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479