Stratégia

/Brand/

Vízia bez stratégie ostáva len ilúziou, zhodujú sa na tom niekoľké múdre hlavy a my súhlasíme.
Aby váš biznis mohol prinášať želané výsledky, je dôležité mať všetko dobre premyslené a mať nastavenú vhodnú marketingovú i komunikačnú stratégiu. Tá je pre budovanie značky zásadná. My tomu hovoríme, že dáme brandu dušu. To znamená, že na základe hodnôt, misie a vízie vašej značky vytvoríme charakter značky, vrátane tone of voice či sloganu.

Kvalitné základy pre úspešný brand

Ak chcete, aby sa niekto o vašej značke dozvedel, aby mala nejaký význam a dosah, aby mala úspech, najdôležitejšie zo všetkého je mať kvalitnú stratégiu. Potrebujete vedieť, na akých pilieroch vaša značka stojí, aké hodnoty vyznáva, aká je jej vízia, aby ste mohli napĺňať svoje vytýčené ciele.Dobrej stratégii predchádza dobrá analýza

Skôr, ako sa pustíme do tvorby stratégie vašej značky, urobíme dôkladné a rozsiahle analýzy, aby sme sa dozvedeli všetky potrebné informácie o vašich cieľoch, silných stránkach, príležitostiach, hodnotách, o vašom účele a tak ďalej. Jednoducho o vás chceme vedieť všetko. Takisto si urobíme prieskum trhu, konkurencie a všetkého potrebného v rámci externých faktorov.Vdýchneme dušu vášmu brandu

Potom sa môžeme pustiť do tvorby charakteru vašej značky. Čo všetko to zahŕňa? Aby váš brand dostal dušu, aby mal autentický charakter, musíme ho vybudovať od základov. Priamo až od DNA. Nastavíme vám správny tone of voice, vlastnosti, motivácie, postoje, posolstvá či slogan. Postaráme sa o vašu vizuálnu identitu vrátane loga a dizajn manuálu. Vytvoríme pre vás brand book, akúsi knižku, po ktorej prečítaní bude váš nový zamestnanec alebo klient presne vedieť, kto ste, čo ste, a aké hodnoty vyznávate.

Zverte tvorbu stratégie vašej značky do rúk Barneymu. Pracuje u nás tím skúsených ľudí s koncepčným myslením, predstavivosťou, znalosťou trhu a predovšetkým s nadšením pre stratégiu a budovanie značiek.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479