Top-Farm

/Case studies/
Zdroj: TopFarm

Vizualita na sociálnych sieťach

a projektový manažment rebrandingu, o ktorý sa postaral slovenský dizajnér

Popis klienta

Top-Farm Topoľnica je jeden z mála slovenských chovateľov a producentov hydinového mäsa, ktorí to robia naozaj poctivo. Hydinu chovajú bez antibiotík a hormónov rastu. Produkty Top-Farm sa aktuálne tešia veľkej obľube.

Zdroj: TopFarm

Popis projektu

V rámci projektu klienta Top-Farm sme sa starali o projektový manažment rebrandingu značky. O vizuálnu stránku sa postaral slovenský dizajnér, ktorý si nás projektovú prácu najal. Taktiež sme navrhli, ako by mali vyzerať príspevky na sociálne siete a otextovali nový web.

Zdroj: TopFarm

Čo sa v projekte riešilo?

Majiteľ tradičnej slovenskej firmy Top-Farm potreboval zmeniť vizuálnu identitu svojej značky, ako aj jednotlivých produktov. Cieľom bolo viac v nej odraziť to, čím Top-Farm v skutočnosti je. Pracovali sme na textových, projektových a niektorých obsahových výstupoch (sociálne siete).

Ako sme požiadavku vyriešili?

Projektovo sme riadili proces rebrandingu, na čo si nás najal slovenský dizajnér. Taktiež sme sa postarali o otextovanie webu a identitu príspevkov na sociálnych sieťach.

  • Vďaka šikovnosti rúk všetkých zúčastnených sme projekt dotiahli do úspešného konca
  • Pustili sme sa do nastavenia komunikácie na sociálnych sieťach
  • Vytvorili sme sériu príspevkov, ktorých účelom bolo vtipne komunikovať novo nájdené vizuálne hodnoty značky
  • V duchu novej vizuálnej identity sme dostali za úlohu aj otextovať nový web Top-Farm, čoho sme sa s radosťou chopili.

Aký je výsledok našej práce?

Proces rebrandingu síce trval niekoľko mesiacov, ale naozaj stál za to. Úspešne sme nastavili komunikáciu a vizualitu značky na sociálnych sieťach. Využili sme pri nej už práve nové dizajnové prvky značky, pričom nového ducha firmy sme pretavili do textov na novom webe.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479