Case studies

Top-Farm

Top-Farm

“Najlepšia slovenská hydina” - aj tak zvyknú ľudia volať hydinu značky Top-Farm. My sme pre nich riadili proces rebrandingu a navrhli príspevky na sociálne siete.
Intersport

Intersport

Intersport je sieť superobchodov so športovými potrebami. Aby sme im získali viac klientov, navrhli a exekuovali sme pre nich kampaň v lyžiarskych strediskách.
Mario’s

Mario’s

Kto nemá rád talianske jedlo? Budúcej globálnej sieti reštaurácií Mario's sme vdýchli dušu novým brandingom a dizajnom produktov. Vychutnáte si ho nielen na Slovensku, ale aj v USA.
Challenger

Challenger

Konzultačná skupina Civitta (Neulogy) potrebovala nový branding a web pre ich akcelerátor Challenger. Tak sme sa toho chopili. Viac zistíte v našej case study.
Roshen

Roshen

Chutná čokoláda Roshen z Ukrajiny potrebovala odprezentovať nový rad produktov s vyšším obsahom mlieka. A tak sme navrhli zopár kreatívnych kampaní.
ZSSK

ZSSK

Keď budete v Tatrách, kúpte si v kiosku lístok. Sprevádzať vás bude nami vytvorené nákupné prostredie, ktoré sme špeciálne prispôsobili tatranskému prostrediu.
ZouYoo

ZouYoo

Globálny projekt aplikácie, ktorá sa o vás stará počas jazdy v aute - to je ZouYoo. My sme navrhli dizajn aplikácie a web, ako aj rebranding. Ako? Zistíte v case study.
Favorit

Favorit

Favorit je najväčšia stávková kancelária na Ukrajine a my sme pre ňu robili niekoľko kampaní na promo EURO2020. Prečítajte si, ako sme tento projekt poňali.
AKULAR

AKULAR

Akular je globálny augmented reality startup zo Slovenska, ktorému sme navrhli svetový branding a funkčný webdizajn. A občas im robíme aj newslettrové kampane. Viac tu.
Deloitte

Deloitte

Pre Deloitte sme robili web k jednému z ich projektov. Navrhli sme ho s ohľadom na funkčnosť a dizajn, pričom nechýbala, ako inak, ani UX analýza. Stihli sme ho za 7 dní.
Heineken

Heineken

Pozrite si, čo sa nám, okrem skvelých výsledkov, podarilo dosiahnuť počas dlhodobej spolupráce so 4 značkami špeciálnych craftových pív z portfólia Heineken Slovensko.
BILLA

BILLA

Pre Billu sme natáčali videá, kreslili vizuály, dosiahli milióny videní, spravovali sociálne siete a robili množstvo ďalších aktivít. Prečítajte si, ako sme Bille priniesli viac klientov.

Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479