Ako pracujeme

Pravidelné stretnutia
Všetkých našich klientov radi a často vidíme. Stretávame sa pri káve a preberáme, čo je nové a či všetko funguje tak, ako má.
1
Upravovanie stratégie
To, čo mohlo perfektne fungovať na začiatku, už dnes nemusí. Svet sa mení, čas beží, život je pohyb. Preto sme vždy pripravení pôvodnú stratégiu podľa potreby poupraviť, prenastaviť, zmeniť či vytvoriť úplne novú.
2
Edukácia
Učiť sa, učiť sa, učiť sa. Tento proces nikdy nekončí. My sa v našom odbore vzdelávame neustále a radi. Ak chcete, môžeme sa s našimi vedomosťami podeliť, môžu sa vám zísť.
3
Brainstormingy
To je čas, keď sa nám nad hlavami blýska, keď sa nám z nich trochu i parí, keď sa pre niečo nadchneme, keď si uletíme, keď horlivo diskutujeme, keď analyzujeme... A keď to nestačí, tak to opakujeme znova, až kým neprídeme s tou najlepšou a najvhodnejšou ideou pre nášho klienta.
4
Vždy niečo naviac
Svoju prácu nerobíme len z povinnosti, ale pretože nás ozaj baví a chceme, aby to cítili aj naši klienti. Ak má byť niečo pekné a dobré, 100% je málo. Vždy sa preto snažíme pridať aj niečo naviac. aspoň čerešničku.
5
Upevňovanie vzťahov
Hľadáte nových kamarátov? My sa chceme s vami hrať! Chceme, aby naša spoločná práca bola aj zábava, nie len seriózny biznis. Poďte s nami niekedy na pivo alebo kávu. Lebo dobré vzťahy sú pre nás najviac!
6
Osobný prístup
Každý z nás má iné priority, iný spôsob rozmýšľania, iné názory, iný štýl. A to je skvelé! Preto ku každému klientovi pristupujeme absolútne individuálne a osobne. To, čo môže byť dobré pre e-shop s topánkami nemusí fungovať pre stavebnú firmu, všakáno.
7
Sme otvorení novým projektom
Správa sociálnych sietí pre cementáreň? Naming pre hydinovú farmu? Reklamná kampaň pre ortopedické pomôcky? Branding pre zubné protézy? Sem s tým! chcete rozšíriť svoj biznis o niečo nové? Máte vymyslený nový projekt? povedzte nám o tom, my sa do toho s nadšením pustíme.
8
Porozprávajme sa.

+421 2 3307 0479